REKLAMA
REKLAMA

Mata wróci do Hiszpanii?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Daily Star  |  17.02.2016 15:20
Daily Star informuje, że Atletico Madryt przygotowuje okrągłą ofertę, opiewającą na 25 milinów funtów, za zawodnika Manchesteru United – Juana Matę. Do transakcji miałoby dojść już tego lata.

Mata na boiskach Premier League występuje już prawie pięć lat, ale w Anglii spodziewano się po nim więcej. Po trzech latach spędzonych w Chelsea, hiszpański pomocnik przeniósł się do Manchesteru United, gdzie także nie odgrywa pierwszoplanowej roli w układance Louisa Van Gaala. Skutkiem tego są nasilające się spekulacje dotyczące powrotu byłego gracza Valencii do ojczyzny. Usługami Juana Maty najbardziej zainteresowane ma być Atletico Madryt, którego włodarze chcą przeznaczyć na zakup filigranowego pomocnika 25 milionów funtów.

W kontekście ewentualnego transferu Maty wymienia się również kierunki pozaeuropejskie, czyli USA czy Chiny. Jednak trudno przypuszczać, aby już w wieku 28 lat Mata zdecydował się na taki krok w swojej karierze.

(Przemysław Kucharzak)
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Vigmarr | 17.02.2016 16:40

Jesli Mou przejmie MU to na 90% Mata poleci. Nie płakałbym gdyby wtedy wrócił do Chelsea.

Niebieski96 | 17.02.2016 17:00

Zapraszam na SB

Arjen1 | 18.02.2016 08:57

"Mata na boiskach Premier League występuje już prawie pięć lat, ale w Anglii spodziewano się po nim więcej. Po trzech latach spędzonych w Chelsea, hiszpański pomocnik przeniósł się do Manchesteru United, gdzie także nie odgrywa pierwszoplanowej roli w układance Louisa Van Gaala."

Dziennikarstwo level ekspert xD Co znaczy, że spodziewano się po nim więcej? Został królem asyst ligi w Chelsea, czego chcesz oczekiwać więcej od ofensywnego pomocnika? Był tam liderem i jednym z najlepszych (jeśli nie najlepszym) piłkarzem. Nie odgrywa obecnie pierwszoplanowej roli w United? Z tego co widzę na waszej stronce wziął udział we wszystkich 26 meczach ligowych, w większości po 90 minut.ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy