Pewny triumf Lyonu

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: francja.goal.pl  |  06.02.2016 18:51
W jednym z sobotnich meczów Ligue 1 zawodnicy Angers przegrali z graczami Lyonu 0:3 (0:1). To druga z rzędu wiktoria podopiecznych Genesio.

Kibice Lyonu na pewno mogli być zadowoleni po pierwszej połowie. Już w 13. minucie prowadzenie tej ekipie dał Jallet.

To jednak nie wszystko. Trzy minuty potem czerwoną kartką został ukarany Mangani i sytuacja beniaminka stała się naprawdę bardzo trudna.

W 46. minucie na 2:0 podwyższył Ghezzal i podopieczni Genesio byli już bardzo blisko zdobycia kompletu oczek. W 83. minucie trzecią bramkę dla Les Gones zdobył Tolisso. Zawodnik OL popisał się precyzyjnym, płaskim strzałem i ustalił wynik tej potyczki.

Angers - Lyon 0:3 (0:1)
0:1 Jallet 13’
0:2 Ghezzal 46’
0:3 Tolisso 81’