LE: Karabach na remis z Monaco

dodał: Kejar  |  źródło: francja.goal.pl  |  05.11.2015 18:49
Piłkarze Karabachu nie do końca wykorzystali atut własnego stadionu i zremisowali u siebie z graczami AS Monaco 1:1 (1:0). Po czterech kolejkach zawodnicy tej ekipy zajmują ostatnie miejsce w grupie J Ligi Europy (cztery punkty). Gracze francuskiego klubu są obecnie na pierwszej lokacie (sześć oczek).

Gospodarze mogli objąć prowadzenie już w dziesiątej minucie gry. Wtedy to szansę miał Ismayilov, ale jego uderzenie było nieznacznie niecelne. W odpowiedzi na strzał zdecydował się Pasalic, lecz golkiper Karabachu był na posterunku i popisał się dobrą interwencją.

W 34. minucie po raz kolejny przypomniał o sobie Ismayilov, ale i tym razem nie zdołał pokonać w niezłej sytuacji bramkarza AS Monaco.

Pięć minut potem gospodarze niespodziewanie wyszli na prowadzenie. Armenteros uprzedził Subasicia i mieliśmy 1:0 dla zawodników Karabachu.

W 66. minucie goście mogli doprowadzić do wyrównania. Kilka metrów przed bramką Karabachu znalazł się Carvalho, ale jego strzał głową był minimalnie nieprecyzyjny.

Sześć minut później mieliśmy 1:1. W niecodziennych okolicznościach na listę strzelców „wpisał się” Cavaleiro i końcówka zapowiadała się bardzo ciekawie.

Ostatecznie jednak wynik już się nie zmienił - choć dobrą szansę miał Silva - i potyczka zakończyła się bramkowym remisem 1:1.

Karabach - AS Monaco 1:1 (1:0)
1:0 Armenteros 39’
1:1 Cavaleiro 72’