El. LE: Swansea w kolejnej rundzie

dodał: Tomasz Matuszczak  |  źródło: LigaEuropejska.goal.pl  |  08.08.2013 21:48
Bezbramkowym remisem zakończyło się dzisiejsze starcie na Swedbank Stadion, gdzie ekipa Malmo FF zremisowała bezbramkowo ze Swansea City. Dzięki wygranej w pierwszym meczu, w ostatniej rundzie eliminacji Ligi Europy zagra przedstawiciel Premier League.

Podopieczni Michaela Laudrupa na Liberty Stadium zwyciężyli 4:0 i rezultat ten zwiastował kompletny brak emocji w starciu rewanżowym.

Zgodnie z przewidywaniami mecz nie stał na najwyższym poziomie. Żadna z drużyn nie forsowała tempa, brakowało sytuacji podbramkowych.  W pierwszych 45 minutach przeważali goście, nie zdołali natomiast udokumentować tego zdobytą bramką. W 37. minucie do siatki trafił Bony, sędzia dopatrzył się jednak spalonego.

W 85. minucie bliski zdobycia gola był Jonathan de Guzman, który minął bramkarza, ale nie zdołał trafić do pustej bramki. Ostatecznie goli już obejrzeliśmy i to Łabędzie zagrają w kolejnej rundzie, do której awans wywalczyli bez najmniejszych problemów.

Malmo FF - Swansea 0:0

Malmo: Rakip 35', Friberg 44', Helander 53
Swansea: Michu 34' Williams 63'

Swansea:  Tremmel - Richards, Chico, Williams, Taylor - Canas, De Guzman, Pozuelo - Routledge (66' Dyer), Michu (74' Ki), Bony.

sędzia: Serdar Gözübüyük‎