REKLAMA
REKLAMA

Feulner: Szczęśliwa wygrana

dodał: KMM  |  źródło: fcn.de  |  17.03.2013 22:21
FC Nürnberg wygrał w minionej kolejce z Schalke 04 aż 3:0, ale wynik nie odzwierciedla przebiegu gry. Przyznają to w klubie z Norymbergi, który sporo zawdzięcza błędnej decyzji sędziego.

– To była szczęśliwa wygrana, mimo że rezultat brzmiał 3:0 – powiedział po spotkaniu Markus Feulner, który otworzył wynik pomagając sobie ręką przy przyjęciu piłki. - Schalke miało swoje okazje, ale to my pierwsi strzeliliśmy gola. Gdyby sędzia nie uznał mojej bramki, nie miałbym na co narzekać – przyznał 30-letni pomocnik FCN.

– To była szczęśliwa wygrana, nie sposób uciec od tego – potwierdza słowa podopiecznego trener Michael Wiesinger. – Markus Feulner strzelił dla nas ważną bramkę, wyprowadzając nas na prowadzenie. W przerwie dokonaliśmy zmiany i graliśmy już dwoma liniami po czterech graczy, z Kiyotake za plecami wysuniętego Essweina. To zwycięstwo jest bardzo ważne i możemy dalej budować naszą serię. Na przerwę na reprezentację udajemy się z pozytywnym nastawieniem. – dodał młody szkoleniowiec.

Zmartwiony obrotem sprawy był za to trener Schalke Jens Keller. – Zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, mieliśmy cztery czy pięć dużych okazji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Następnie straciliśmy gola po wyraźnym zagraniu ręką. To pozwoliło Norymberdze ustawić się głębiej, bronić prowadzenia i łapać nas na kontrach. To był trudny tydzień i ciężko było odwrócić losy.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

A_Merkel | 17.03.2013 23:05

Rzeczywiście wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Schalke miało większe posiadanie piłki, więcej strzałów, więcej przebiegniętych km itd itd. Ale ważne że okazaliśmy się skuteczni i wygralismy w pięknym stylu 3:0 !! Aż mi szkoda Schalke. Może to faktycznie dziwnie zabrzmi ale na taką wysoką porażkę sobie nie zasłużyli.
Świetnie że jednak wygraliśmy z takim ciężkim rywalem. Uważam że mamy potencjał i trzeba go wykorzystać. Czekam aż skończą się czasy abstiegskampf i zacznie się walka o LE :))

Asgaard | 18.03.2013 00:09

Swoja droga, mysle, ze ten trener odmenil druzyne. Wystarczy popatrzec. 1 porazka i to u mistrza Nimiec, a tam tez moglo byc roznie, bo mecz nie byl jednostronny. ciekawie sie zapowiada.

Werder_Fan11 | 18.03.2013 16:34

FCN zagrało rewelacyjny mecz,wykorzystane sytuacje bramkowe i jest efekt.Oprócz tego trener Der Club dokonał kilku zmian między innymi wysunięcie Essweina.Chyba rzeczywiście zmiana trenera (chociaż nie dobrowolnie) wyszła im na dobre.

Bawarczyk21 | 28.03.2013 07:58

Chłopaki się postarali brawo :).ligaeuropejska.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy